OFERTA, REPERTUAR

www.facebook.com/Funny-Sunny-Company-Paweł-Ochocki-113864802054601/


Z nami naprawdę nie można się nudzić, każda impreza jest inna, ale zawsze udana . Staramy się zadowolić wszystkie gusta i spełnić każde życzenie. Naszą ofertę repertuarową oraz sceniczną dostosujemy specjalnie do Twoich wymagań i postaramy się by efekt przerósł wszelkie oczekiwania. Zespół składa się zasadniczo z 3 osób, lecz skład możemy dostosować do Państwa oczekiwań, może to być również duet lub Dj. Wykonamy każdy utwór jaki sobie tylko wymarzysz. Prowadzimy również konkursy, zabawy, gry. Mówimy doskonale po niemiecku. Dysponujemy własnym transportem, bardzo wysokiej klasy instrumentami, efektami świetlnymi. Aparaturą nagłaśniającą o mocy 6500 W RMS która pozwala na bardzo dobre nagłośnienie nawet dwóch sal, oraz małych imprez plenerowych.

„WYKONUJEMY NAWET TE UTWORY, KTÓRYCH JESZCZE NIE SKOMPONOWANO” : )


W jakim składzie występuje zespół muzyczny Funny Sunny Company?

Podstawowy skład zespołu muzycznego Funny Sunny Company tworzą 3 osoby: Izabela – wokal, instrumenty perkusyjne, wodzirej, konferansjer, Paweł – instrumenty klawiszowe, Dj, wokal i Tomasz – perkusja , chórki. Na specjalne życzenie zespół występuje z dodatkowo z innym muzykiem. W ofercie jest też oprawa pół na pół z muzyką mechaniczną, lub tylko Dj.

Czy zespół prowadzi zabawy i konkursy weselne?

Tak, podczas przyjęć weselnych zespół prowadzi zabawy i konkursy, w tym także oczepiny, dbając aby były one taktowne i kulturalne.

Do której godziny trwa występ zespołu podczas wesela?

Standardowo zespół występuje 10 godzin (każda następna godzina płatna dodatkowo).

Czy zespół gra na poprawinach?

Tak. Standardowo zespół występuje 5 godzin (każda następna godzina płatna dodatkowo). W naszej ofercie jest też możliwość zabawy na poprawinach przy muzyce mechanicznej, czyli Dj ta opcja jest odpowiednio tańsza.

Czy zespół występuje poza woj. zachodniopomorskim?

Zespół świadczy usługi muzyczne na terenie całej Polski i Europy.

Ile minut trwa blok muzyczny podczas występu zespołu?

Podczas imprez firmowychbankietów zespół muzyczny FSC występuje w setach po 45 minut, po których następuje 15 minut przerwy. Na koncertach czas występu uzgadniany jest z organizatorem. W czasie wesela zespół nie ma precyzyjnie określonego czasu trwania pojedynczego bloku, ponieważ stara dopasować się na bieżąco do oczekiwań gości weselnych. Oznacza to, że w trakcie występu zespołu są bloki dłuższe (ok. 25-45 min.) jak i krótsze (ok. 25-30 min.).

Ile minut trwają przerwy w trakcie występu zespołu na przyjęciu weselnym?

Zespół muzyczny dba o to, aby przerwy pokrywały się z wydawaniem gorących posiłków. Każda przerwa zespołu trwa ok. 10-15 minut.

Czy istnieje możliwość, aby zespół muzyczny wystąpił podczas ceremonii ślubnej w kościele?

Nie.

Czy zespół muzyczny posiada własne nagłośnienie i oświetlenie?

Tak, podczas występów zespół korzysta z własnego nagłośnienia i oświetlenia. Minimalne wymiary sceny lub miejsca przeznaczonego do występu to 5/2 m. Do prawidłowego działania sprzętu i oświetlenia wymagane jest zapewnienie sprawnych gniazd elektrycznych.

Czy istnieje możliwość, aby zespół opracował utwór spoza własnego repertuaru?

Na specjalne życzenie zespół jest w stanie przygotować kilka dodatkowych utworów.

Czy w czasie przerw zespół zapewnia tło muzyczne?

Tak. W czasie przerw odtwarzana jest muzyka przygotowana przez zespół lub z nośników dostarczonych przez Parę Młodą.

Organizuję wesele polsko-niemieckie, lub międzynarodowe, albo imprezę okolicznościową, firmową z gośćmi z zagranicy.  Czy jest możliwość, aby zespół poprowadził je w  języku niemieckim ?

Tak, na życzenie zespół prowadzi imprezy w języku niemieckim, oraz wykonuje utwory w tych językach.

Organizuję wesele w inny dzień tygodnia niż sobota, Czy w związku z tym zespół ma przygotowaną specjalną ofertę cenową?

Nie.

Ile wynoszą koszty transportu?

Zespół oferuje transport wliczony w cenę w odległości do 30 km od Szczecina. Standardowo całkowity koszt dojazdu to 1,20 zł za każdy kilometr  ( np. dojazd w dwie strony na imprezę w mieście oddalonym od Szczecina o 100 kilometrów to cena 120 zł)

Chcemy zarezerwować termin zespołu. Jak wyglądają formalności?

Zespół muzyczny rezerwuje termin w momencie podpisania umowy osobiście w Szczecinie , przez Pocztę Polską lu drogą elektroniczną.

DO POBRANIA  CENNIK, REPERTUAR FSC:

REPERTUAR FSC UTWORY WOKALNE MIĘDZYNARODOWE

REPERTUAR FSC UTWORY WOKALNE POLSKIE

REPERTUAR FSC BIESIADA, DISCO POLO

REPERTUAR FSC, UTWORY ŚWIĄTECZNE, KOLĘDY

Wykonujemy jeszcze wiele utworów instrumentalnych, niebawem dołączymy spis.